Tema ve eklentiler orijinal mi?

Evet, sitemizde bulunan tüm eklentiler ve temalar tam ve eksiksiz olarak siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır.

Shopier ödeme sistemi güvenli midir?

Evet. %100 güvenlidir! Ödeme işlemlerinizde teknolojinin en ileri güvenlik önlemlerinin alınmasını sağlayan PCI DSS uyumluluğuna sahip bir altyapı sunar. Satış yaptığınız mecrada ayrıca bir PCI DSS uyumluluğu ihtiyacı kalmaz. Buna ek olarak her işleminizde otomatik olarak bir kaç aşamalı sahtecilik kontrol sistemi çalışır. Ayrıca ödemeye dair tüm işlemleriniz kişisel ve kart verileri güvende tutan 256-bit SSL sertifikası kullanılarak gerçekleştirildiğinden, bu sertifikaya ayrıca sahip olmanıza gerek kalmaz.

Tema ve eklentileri Türkçeleştirebilir miyim?

Evet, web sitemizdeki bütün tema ve eklentileri kaynak dosyasından veya eklentiler aracılığıyla değiştirebilirsiniz. Eklenti aracılığı ile Türkçeleştirmek için ücretsiz olarak Loco Translate eklentisini kurabilirsiniz.

Aldığım tema ve eklentilerde lisans anahtarı var mıdır?

Evet, web sitemizdeki bütün tema ve eklentilerde Tema Kurumsal lisansı bulunmaktadır. Ayrıca lisans satın almanıza gerek yoktur.

Tema Kurumsal destek hizmeti sağlıyor mu?

Eklentileri ve temaları yüklemek için belirli bir ücret karşılığında destek sağlamaktayız. Büyük bir değişikliğe / ileri bir desteğe ihtiyacınız varsa ücret karşılığında bir geliştiriciden hizmet alabilirsiniz.

Fiyatlar nasıl bu kadar uygun olabiliyor?

Sitemizde bulunan eklentiler ve temalar Genel Kamu Lisansı (GPL) ve Tema Kurumsal kapsamında lisanslıdır. Bu, öğeyi bir kez satın aldıktan sonra eğer istersek yeniden dağıtabileceğimiz anlamına gelir. Bu durum fiyatlarımızı uygun tutmaya ve siz değerli müşterilerimize sunmamızı sağlıyor.

Satın aldığım temalar da düzenleme veya değişiklik işlemleri yapıyor musunuz?

Satın aldığınız temalarda düzenleme işlemleri yapmaktayız. İstediğiniz düzenlemeleri maddeler ile hazırlayıp tarafımıza göndererek fiyat ve süre teklifi alabilirsiniz.

Satın aldığım temalar da seo konusunda genel alt yapı çalışmaları hazırlanmış oluyor mu?

Satın almış olduğunuz temalar da tema üzerinde olması gereken seo alt çalışmaları yapılmaktadır. Harici seo çalışması yapılmamaktadır.

Satın aldığım tema veya eklentiyi iade edebilir miyim?

Satın alınan temalarda iade işlemi gerçekleşmemektedir, temada veya eklentide yaşadığınız tema ile alakalı bir problem varsa Tema Kurumsal ekibine iletebilir ve destek alarak problemi çözebilirsiniz.

Tema satın almak için hangi ödeme yöntemleriniz mevcuttur?

Web sitemizde banka havalesi ve kredi kartı ile ödeme seçenekleri mevcuttur.